TÜRKİYE'NİN HER YERİNE PROFESYONEL EV, OFİS TAŞIMACILIK

Nakliyat hizmeti veren her firmanın muhakkak yetki belgesi olması gerekmektedir. Yetki belgesi olmayan firmalar korsan niteliğini taşımaktadır. Yetki belgesi olmayan firmalar ile iş yaptığınız taktirde işinizi ilgili firmaya teslim ettikten sonra yol çevirmelerinde araçların bağlanması ve hatta parka çekilmesi gibi olumsuz durumların meydana gelmesi oluşabilmektedir.

Gölbaşı Nakliyat şirketi olarak Ulaştırma Bakanlığı tarafından firmamıza verilen K1,K3 eşya taşıma yetki belgeleri ile Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’nin her il ve ilçesine eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Yetki belgelerinin nakliye firmaları tarafından alınabilmesi için belirli sayıda tonaja sahip araçların olması ve Ulaştırma Bakanlığına ödenen belirli bir ücret karşılığında alınan bir yetki belgesidir. Belirli olan bu belgeye sahip olanlar gerçek taşımacılık firması olduğunu yansıtmaktadır. Nakliye hizmeti alacağınız firmanın taşımacılık hizmeti öncesinde muhakkak yetki belgelerini görmeniz sizlerin yararına olacaktır.

Top