TÜRKİYE'NİN HER YERİNE PROFESYONEL EV, OFİS TAŞIMACILIK

Parça eşya taşımacılık

Parça eşya taşımacılığı çözümlerinde sizlere profesyonel çözümler üreten Gölbaşı evden eve nakliyat şirketi olarak müşterilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. Türkiye geneli içersinde günlük, haftalık ve aylık olarak kargo şirketi mantığıyla hareket edip ev tipinde bulunan, birkaç parçadan oluşan eşyalarınızı sigortalı, sözleşmeli ve hesaplı fiyatlarla taşımacılığını yapmaktayız.

Parça eşyalar nelerdir? Birkaç parça koltuk, öğrenci eşyası, bekar eşyası, çeyiz eşyası gibi fazla hacim kaplamayacak türdeki eşyalardan oluşmaktadır. Parça eşya nakliye hizmetlerinde yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yola çıkarak bu alanda kusursuz nitelikte çözümler üretmekteyiz.

Eşyalarınızın yükü bir kamyonu doldurmayacak niteliğe sahipse ve yüksek tutan nakliyat ücretlerinden sıkıldıysanız bu hizmetimiz oldukça size göredir. Büyük kargo şirketlerinin organize etmiş olduğu bu hizmet ile bir aracın içersinde birkaç ailenin de eşyası yer alarak hesaplı fiyatlarla eşyalarınızı taşıtabileceksiniz. Eşyaların boyutu ve ağırlığı önemli olmaksızın sadece miktar hesabıyla çalışarak Türkiye’nin tüm illerine şehir içi ve şehirlerarası eşya taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz.

Küçük bazda oluşan dükkan, ofis, iş yeri taşıma hizmetlerinde taşınacak olan eşyalara ait özel ambalajlama malzemeleri kullanarak istediğiniz şehre kusursuz olarak nakliyesini yapmaktayız. Uygun bütçeler dahilinde parça eşya taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız eğer sizlerde firmamızı arayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Top