TÜRKİYE'NİN HER YERİNE PROFESYONEL EV, OFİS TAŞIMACILIK

Ofis Büro Taşımacılık

Ofis büro taşımacılığında sektöründe lider marka olan Gölbaşı Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize ofis iş yeri nakliyesi alanında nitelikteki personellerimiz ile başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.

Ofis taşımacılığı öncesinde ücretsiz ekspertiz desteği sunarak tüm eşyalarınızı inceliyor size özel bir çalışma sağlıyoruz. Ofisinizde bulunan tüm eşyaların envanter listesi çıkarıldıktan sonra anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta şirketi tarafından ücretsiz sigorta yapıyor ve nakliye hizmetinizde taşınma hizmetlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Ofisinizde bulunan tüm mobilya eşyaların demonte edilmesinden sonra paketleme aşaması yapılır. Dolap, masa vb. mobilya eşyalar itinalı bir şekilde paketlendikten sonra personellerimiz tarafından aracımıza yerleştirilir.

Elektronik eşyalar ise kraft kağıtlara sarılır ve daha sonra köpüklü karton koliler içine konularak elektronik eşyaların paketlenme aşaması tamamlanmış olur.

Evrak ve klasörleriniz dosya numara sırasına alındıktan sonra hiçbir evrağın, dosyanın yeri karışmadan karton koliler içine konularak taşınması sağlanır. Tüm eşyalarınız personellerimiz tarafından itinalı bir şekilde toplandıktan sonra yeni adresinize götürülmek üzere yola çıkar.

Top