TÜRKİYE'NİN HER YERİNE PROFESYONEL EV, OFİS TAŞIMACILIK

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsallık kavramını en iyi şekilde benimseyen Gölbaşı Nakliyat iş yeri taşımacılığı ve ofis eşya taşımacılığı gibi alanlar içerisinde bütün olasılıkları göz önünde bulundurarak sizlere profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Kurumsal taşımacılık çözümlerinde yönetici koordinasyonuyla hareket eden firmamız tüm hizmet sırasında ekip çalışanlarını kontrol ederek sizlere profesyonel hizmet verilmesi sağlanır.

Taşıma öncesinde gerekli ekspertiz kontrolleri yapılarak tüm detaylar incelenir. Size bir taşıma programı hazırlandıktan sonra nakliye tarihinizde aracımız ve tüm personellerimiz kapınızın önünde olur.


İlk olarak ofis ve iş yeri taşımacılığı hizmetlerinde mobilya eşyaların taşımacılığı demonte ve montaj işlemleri yapılır. Demonte edilen mobilya eşyalarınız birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanarak paketlenmesi yapılır.

Tüm eşyalarınız ekip şefleri eşliğinde kamyona dikkatli bir şekilde yüklenir ve eşyanın gideceği yerde ise yine aynı kadro ve şef gözetimi altında eşyalarınız istediğiniz gibi yeni adresinize yüklemesi yapılır.

Top