TÜRKİYE'NİN HER YERİNE PROFESYONEL EV, OFİS TAŞIMACILIK

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat hizmetleri öncesinde ücretsiz eksperimiz eşyalarınızın tümünü kontrol etmesinin ardından taşınma tarihinizde son model nakliye araçlarımız ile sigortalı, marangozlu, ambalajlı olarak eşyalarınızın nakliyesini sağlıyoruz.

Devamı İçin Tıklayınız

EŞYA DEPOLAMA

Akıllı oda tipi son derece güvenlikli eşya depolarımızda eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza ediyoruz. Sigortalı, kamera kayıtlı bir ortam içersinde muhafaza edilen eşyalarınıza istediğiniz zaman erişebilir, ihtiyaç duymanız halinde tekrar çıkarabilirsiniz.

Devamı İçin Tıklayınız

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Parça tipinde bulunan ve fazla yer kaplamayan öğrenci eşyası, bekar eşyası ve çeyiz eşyası türünde az miktardan oluşan eşyalarınızı Türkiye’nin her noktasına şehir içi ve şehirler arası ambalajlı, sigortalı olarak istediğiniz şehre taşımacılığını sağlamaktayız.

Devamı İçin Tıklayınız

ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT

Ankara Gölbaşı başta olmak üzere şehir içi nakliyat ihtiyaçlarınızda alanında nitelikli personel kadromuz ile ev, ofis ve diğer kurumsal alanlar başta olmak üzere sizlere yılların vermiş olduğu deneyim ile nakliye çözümleri üretmekteyiz.

Devamı İçin Tıklayınız

ASANSÖRLÜ NAKLİYE

Lojistik sektöründe teknolojiyi bir bütün halinde ar-ge ekibimizin takibiyle Asansörlü eşya taşımacılık hizmetlerinde 25 kata kadar çıkabilen nakliye sistemimiz sayesinde hiçbir eşyanız hasar almadan kusursuz nitelikte eşyalarınız taşınabilmektedir.

Devamı İçin Tıklayınız

AMBALAJLAMA & PAKETLEME

Taşınma öncesinde ücretsiz ekspertiz analizi yapılarak eşyalarınıza kullanılacak ambalajlama malzemesi türü ve miktarı hakkında net bir bilgiye sahip olduktan sonra eşyalarınıza uygun ambalajlama malzemeleri kullanarak hasarsız eşya taşımacılığı hizmeti sağlıyoruz.

Devamı İçin Tıklayınız

Top