TÜRKİYE'NİN HER YERİNE PROFESYONEL EV, OFİS TAŞIMACILIK

Kurumsal Taşımacılık

Gölbaşı evden eve nakliyat şirketi olarak 1997 yılında kurulmuş bir şirket olarak sektörde başta Ankara Gölbaşı olmak üzere tüm Türkiye geneline şehir içi ve şehir dışı ev, ofis eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Lojistik sektöründe tüm nakliyat trendlerini takip eden şirket olarak sektörde son model eşya taşımacılık araçlarımız ve alanında uzman personelimiz ile sigortalı, marangozlu, ambalajlı eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Ulaştırma Bakanlığı tarafından firmamıza verilen yetki belgeleri ile Türkiye’nin her noktasına eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız.

Son model araç filomuz ile sizlere kusursuz düzeyde hizmet sağlamaktayız. Araçlarımızın hepsi nakliye işleri için özel dizayn edilmiş son model araçlardan oluşmaktadır. Araçlarımız ile taşınan eşyalarda kesinlikle zarar oluşumu durumu olmamaktadır.

Nakliye hizmetleri almadan önce müşterilerimize sunmuş olduğumuz ücretsiz ekspertiz tespiti sayesinde taşınma tarihinizde kusursuz bir hizmet sunmuş olmaktayız. Tüm nakliye hizmetleriniz hakkında profesyonel bir hizmet almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Top