TÜRKİYE'NİN HER YERİNE PROFESYONEL EV, OFİS TAŞIMACILIK

Evden Eve Taşımacılık

Gölbaşı nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonel çözümler üretiyoruz. Son model kapalı çelik kasa nakliye araçlarımız ve alanında uzman personelimiz ile başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirler arası ev eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.

Evden eve nakliyat hizmeti almaya karar verdiğinizde hafta içi mesai saatlerinde firmamıza ulaştığınızda müşteri temsilcimiz evinize ücretsiz olarak göndermiş olduğu eksperimiz tüm eşyalarınızı inceler. Eksperimiz kullanılacak olan ambalajlama malzemelerinin belirlenmesini, kaç kişilik personelin gören alacağı, ne kadar boyutta bir aracın evinizi taşıyacağı, kullanılacak olan asansörlü taşımacılık ekipmanlarının belirleneceği konusunda bir takım ön çalışmalar yapar. Müşterimiz ile anlaşma sağlanması halinde sigorta ve sözleşme kapsamında belirtilen tarihlerde eşyaların nakliyesi sağlanır.

Nakliyat günü her aşamanın kusursuz geçmesi için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti gösteririz. Bunun için doğru malzemeler ve ekipmanlara yer vererek problemsiz taşımacılığı hedefleriz. İlk olarak eviniz içerisinde mobilya eşyaların demontesi ile işe başlarız. Demonte işlemi firmamız personelleri olan marangozlar tarafından sağlanır. Birbirinden dikkatli bir şekilde ayrılan eşyalar numaralandırılır ve daha sonra havalı naylonlara sarılır ve paketlemeyi yapan personeller tarafından araç içerisine taşınır.

* Elektronik olan eşyalara daha hassas olarak yaklaşıyoruz. Elektronik eşyalarda genel olarak kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında streç, havalı pat pat naylon, kraft kağıt ve köpüklü karton koli kullanmaktayız. Karton kolilerimizin özelliği ise eşya boyutuyla orantılı olan kolilerdir. Televizyon, bilgisayar, tablet vb. eşyalar elektrik bağlantılarından çıkarıldıktan sonra ilk olarak streç naylonlara, kraft kağıtlara ve son olarak köpüklü karton kolilere sarıldıktan sonra paketleme aşaması tamamlanır.

* Beyaz eşyalar olan buz dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın vb. eşyalarınız havalı pat pat naylonlara, daha sonra ise karton koliye sarılarak taşımaya hazır hale getirilir.

* Elbise dolabınız içerisinde bulunan eşyalar askılı elbise dolaplarımız içerisinde taşınır. Elbiseleriniz ilk olarak şeffaf naylon poşetler içerisine konulur daha sonra ise elbisenin ütüsü kırışmadan dolaplarımız içerisine yerleştirilir. Kısacası evinizde bulunan tüm eşyalarınız doğru ambalajlama malzemeleri kullanarak paketleme işlemi yapılarak taşınması sağlanır.

Gölbaşı evden eve nakliye şirketi olarak sizlerde kusursuz nitelikte eşya taşımacılığı hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Top