TÜRKİYE'NİN HER YERİNE PROFESYONEL EV, OFİS TAŞIMACILIK

Ev ofis eşya depolama

Gölbaşı Nakliyat şirketi olarak sizlere en iyi depolama sahasını yaratan firma olarak hizmette her zaman kaliteyi ve ekonomiyi bir arada sunan şirketimiz siz değerli müşterilerine profesyonel oda tipi depolama alanlarında eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza etmek için çalışıyor ve günden güne gelişmesini sağlıyoruz.

Ankara Gölbaşı başta olmak üzere ülkemizin bir çok ilinde sizlere hizmet sağlayan Gölbaşı eşya depolama olarak İzmir, Bursa, Antalya ve İstanbul bölgelerinde de müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Lojistik alanında başarılı çalışmalar yürüterek müşterilerimizden gelen talepleri en iyi şekilde karşılamak bakımından sunmuş olduğumuz eşya depolama hizmetlerinde müşterilerimize güvenlikli, sigortalı, kamera kayıtlı bir ortam içerisinde eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza ediyoruz. Bizler için en önemli olan ise kaliteyi ekonomik fiyatlar ile alabilmenizdir.

Eşyalarınızı depolatmaya karar verdiğinizde ilk olarak sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sunarız. Ücretsiz olarak evinize veya eşyalarınızın bulunduğu yere gelen eksperimiz eşyalarınızı inceler. Yapılan inceleme ile depoya gidecek olan eşyalar için hangi ambalaj malzemelerinin kullanılacağı, eşya sigorta kapsamının belirlenmesi, taşıyıcı personel sayısının belirlenmesi ve müşterimiz ile anlaşma sağlanması halinde eşyaların envanter listesi çıkarıldıktan sonra sözleşme kapsamında eşyalarınız depoya taşınır.

Depoya gidecek olan eşyalar taşınma tarihinde en iyi ambalajlama malzemeleri kullanarak paketlenmesi sağlanır. Genel olarak kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında kraft kağıt, havalı naylon, streç, koli, bant vb. malzemeler kullanarak eşyaların ambalajını yaparız. Ambalajlama konusu oldukça önem arz ettiğinden dolayı eşyalarınızı aldığınız ilk gün ki ambalajlı haline getirip depomuza götürülmek üzere yola çıkarırız.

Depoya gelen eşyalar personellerimiz tarafından daha önceden belirtmiş olduğunuz uygun büyüklükteki odaya konulur ve odanın kapısı mühürlü olarak kapanır. Bu odalardan eşyalarınızı çıkarmak istediğinizde firmamızdan randevu aldıktan sonra hafta mesai saatleri içerisinde ihtiyacınız olan eşyayı alıp kullanabilir veya eşyalarınızı tekrar depoya yerleştirebilirsiniz.

Top