TÜRKİYE'NİN HER YERİNE PROFESYONEL EV, OFİS TAŞIMACILIK

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Gölbaşı nakliyat eşya taşımacılık sektöründe her zaman yenilikleri takip ederek müşteri memnuniyetini hedefleyip sektörde sizlere profesyonel ev, ofis eşyası taşımacılığı alanında kusursuz niteliğe sahip hizmet sağlamaktadır. Misyon ve vizyonları doğrultusunda hareket eden nakliye şirketimiz son model taşımacılık araçları ve alanında uzman personeli ile haftanın her günü sizlere hizmet sağlamaktadır.

Gölbaşı Asansörlü Nakliyat sistemi oldukça teknolojiyi hakim ve eşya taşıma işlerine iyi düzeyde koordine edebilen bir sistem özelliğindedir. 20 Kata kadar çıkabilen özelliğini taşımasıyla beraber her seferinde 300 kg ağırlığı taşıyabilmektedir. Asansörlü eşya taşımacılığını neden tercih etmelisiniz?

Yüksek katlardan bina içerisinde taşınan eşyalarda zarar görme durumu oluşabilir. Eşyayı taşıyan personel tarafından bina içerisinde eşyanın sağa sola çarpma riski doğacağından dolayı bir takım zararlar oluşabilir. Asansörlü nakliyat sistemi işte bu konuda size yardımcı oluyor.

Hiçbir eşyanız kırılmadan, çizilmeden, bina içerisinde taşımaya gerek duymadan evinizin balkonuna veya salon kısmına kurulan sistem ile eşyalarınız dışarıya tahliye edilir.

Müşterimiz yüksek katlı binalarda oturuyor ise nakliye talebinizi muhakkak 2-3 gün öncesinden haber vermenizde yarar var. Binanızın önüne kurulacak olan sistem için konum belirlenmesi ve evinize uygunluğunun tespiti için firmamıza ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Asansörlü eşya taşımacılık sistemi ile sadece ev eşyası değil birçok grupta eşyaların taşınması elverişlidir. Örnek vermek gerekirse reklam firmaları, klima montajıyla uğraşan şirketler ağır türde bulunan eşyaları var ise Gölbaşı Nakliyat firmasından asansör kiralama hizmeti alabilirler.

Top